Lorem ipsum dolor amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus.

Baker

Follow Us:

Pagalmā

PĀRCELTS – 18. MARTA “MĀMIŅU RĪTS” AKROPOLĒ

Dārgās “Māmiņu rīta” apmeklētājas!

Pavasara tuvošanās ir skaists un iedvesmas pilns laiks, tomēr nereti tas iet roku rokā ar saaukstēšanos, šogad diemžēl arī ar koronavīrusu. Tā rezultātā,rūpējoties par jūsu veselību,  esam lēmuši pārcelt 18. martā paredzēto bezmaksas māmiņu iedvesmas pasākumu iepirkšanās un izklaides centrā «Akropole».

“Māmiņu rītu mērķis ir emocionāli atbalstīt, iedvesmot un iedrošināt jaunās māmiņas. Tieši tādēļ rūpēs par jauno māmiņu un bērnu labsajūtu pasākums tiek pārcelts. Par jauno datumu informēsim šeit, www.mammas.lv, kā arī mūsu sociālo tīklu profilos Facebook un Instagram (@mammaslv). 

Aicinām sekot līdzi jaunumiem par pasākuma norisi!

 

IEPRIEKŠ PUBLICĒTS:

18. martā iepirkšanās un izklaides centrā “Akorpole” 2. stāvā no plkst. 11.00-12.30 norisināsies pirmais bezmaksas “Māmiņu rīts kopā ar Gundegu Rozi”.

Pirmā diskusija tiks veltīta tematam par mammas sievišķīgo pašapziņu un to, kā sievietei neatstāt sevi novārtā, kad galvenās rūpes jāuzņemas par mazuli.

Diskusiju vadīs grāmatas “Mammas zina vislabāk” autore Gundega Roze.

Īpašie viesi – iedvesmojošas un pieredzes bagātas sievietes, kas dalīsies savos padomos un vērtīgās atziņās:

  • Inese Prisjolkova, “Pavasara studijas vadītāja”, grāmatu autore
  • Nika Linde, veselīga dzīvesveida motivatore
  • Līva Spurava, geštaltterapeite

 Reģistrējies bez maksas un Tu automātiski piedalīsies īpašā balvu izlozē: https://forms.gle/AYs9WY4AKTFmgSq39

Balvās:

  • “Akropole” ielūgumi uz slidotavu
  • “Apollo Kino” ielūgumi uz kino
  • “TOMMEE TIPPEE Twist and Click autiņbiksīšu konteineris no veikala “Mothercare”
  • “Happy” īpašais produktu komplekts
  • “Bioderma”  komplekts mazulim un māmiņai
  • “Mammas zina vislabāk” grāmata
  • “Philips Avent” produktu komplekts.

Balvas starp reģistrētajiem dalībniekiem tiks izlozētas un pasniegtas uzreiz pēc diskusijas pasākuma norises vietā. Ja kāds no izlozētajiem uzvarētājiem nebūs uz vietas balvas izlozes brīdī, tiks lozēts nākošais uzvarētājs, līdz brīdim, kad balvu saņems kāds no pasākumā klātesošajiem.

Pirms diskusijas 10.30 būs iespēja saņemt ekspress konsultāciju par sieviešu un mazuļu ādas kopšanu pie BIODERMA konsultantes Zanes Deksnes.

Rekomendējam pasākumā ierasties laicīgi, lai rezervētu sev sēdvietu.

 

Publiskā pasākuma norise var tikt fotografēta un filmēta. Foto un video materiāli tiks apstrādāti un izmantoti publicitātes nolūkos. Atrodoties pasākuma vietā, Tu apliecini, ka esi informēts un Tev nav iebildumu, ka tiec iekļauts/a audio un/vai vizuāla materiāla izveidē par pasākumu.

PIEVIENOT KOMENTĀRU