Lorem ipsum dolor amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus.

Baker

Follow Us:

Pagalmā

ATGRIEŽAMIES AR MĀMIŅU RĪTIEM KLĀTIENĒ AKROPOLĒ

19. augustā plkst. 12:00 iepirkšanās un izklaide centra “Akropole” 2. stāvā blakus veikaliem XS Rotaļlietas un Toy’s Planet gaidāma iedvesmojoša ekspertu diskusija: «Lielā mammas izvēle: atgriezties darbā vai sākt savu biznesu?»

Diskusiju vadīs grāmatas «Mammas zina vislabāk» autore Gundega Roze.
Īpašās vieses – iedvesmojošas un pieredzējušas ekspertes:

  • Linda Ķuze – jaunā māmiņa, zīmola «Cloudberry» radītāja,
  • Santa Ogriņa – koučs, kopienas «Sievietes biznesā» vadītāja.
BEZMAKSAS reģistrācija pasākumam: https://ieej.lv/FeOyt

Diskusijas laikā  varēs uzdot jautājumus ekspertēm un piedalīties raidījuma «AKROPOLE Māmiņu rīti ar Gundegu Rozi» filmēšanā.

Ikviena pasākuma apmeklētāja saņems pārsteiguma dāvaniņas no «L’Occitane», «Biotēka», «Philips», «Maxima Mazuļu kluba» un «Happy Latvia».

Tāpat notiks balvu izloze, kurā varēs piedalīties ikviena pasākuma apmeklētāja. Pārsteigumus būs sarūpējuši pasākuma atbalstītāji un draugi:

* «AKROPOLE» dāvanu karte,
• «Apollo Kino» ielūgumi uz kino,
• «Happy Latvia» īpašais produktu komplekts,
• «BIODERMA» komplekts mazulim un māmiņai,
• «Mammas zina vislabāk» grāmata ar Gundegas Rozes autogrāfu.

Par gardām un veselīgām uzkodām rūpēsies «Maxima Latvija».

Pašiem mazākajiem atrakcijas nodrošinās uzņēmums «kidbox.lv», kas ikdienā piedāvā atrakciju īri, bumbu tīrīšanu un iespēju iegādāties ballīšu preces.

Mūsu draugs «Happy Latvia» būs parūpējies par pašiem mazākajiem un pasākuma laikā nodrošinās visu nepieciešamo mazuļa pārtīšanai.

Pirms diskusijas visiem būs iespēja saņemt «BIODERMA» ekspertu ekspreskonsultāciju par ādas kopšanu.

Uz tikšanos pasākumā!

Publiskā pasākuma norise var tikt fotografēta un filmēta. Foto un video materiāli tiks apstrādāti un izmantoti publicitātes nolūkos. Atrodoties pasākuma vietā, Tu apliecini, ka esi informēts un Tev nav iebildumu, ka tiec iekļauts/a audio un/vai vizuāla materiāla izveidē par pasākumu.

 

PIEVIENOT KOMENTĀRU