Lorem ipsum dolor amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus.

Baker

Follow Us:

Pagalmā

JANVĀRA DISKUSIJA PAR MAMMAS LOMU UN KARJERAS IZAICINĀJUMIEM

22. janvārī iepirkšanās un izklaides centra “Akropole” esošajā kinoteātrī “Apollo Kino” norisināsies jau trešā bezmaksas ekspertu diskusija, kuru vadīs grāmatas “Mammas zina vislabāk” autore Gundega Roze. Kopā ar ekspertiem tiks meklētas atbildes uz jautājumu par to, kāda ir mammas loma un karjeras izaicinājumi un kā to visu apvienot.

Pēc “Apollo Kino” īpašā māmiņu seansa “Apollo Star lounge – LG Oled” zonā pulksten 12:30 norisināsies ekspertu diskusija: “Mammas loma un karjeras izaicinājumi. Kā visu apvienot?”  Mūsdienu pasaulē sievietes tiek aicinātas īstenot savus sapņus. Viņas var veidot žilbinošu karjeru, radīt savu zīmolu un īstenot ambiciozus mērķus. Kā to visu savienot ar bērnu audzināšanu? Par to runāsim aktuālajā diskusijā kopā ar iedvesmojošiem ekspertiem.

Šoreiz pasākumā viesosies un savā pieredzē dalīsies:

  • Inga Akmentiņa-Smildziņa, Latvijas vecāku organizācijas Mammamuntetiem.lv vadītāja, trīs bērnu mamma
  • Inga Bērziņa, British Kings College skolas psiholoģe, emocionālā atbalsta platformas ESMAMMA vadītāja, piecu bērnu mamma
  • Dace Leimane, zīmola TRUDE dibinātāja, divu bērnu mamma

 Bezmaksas reģistrācija pasākumam (vietu skaits ierobežots): https://forms.gle/QdDmk8dcQj67ndzk9 

Pasākums norisināsies uzreiz pēc “Apollo Kino” īpašā māmiņu seansa (vairāk info šeit: https://bit.ly/39ZMO7p) no pulksten 12:30-14:30. Gaidāma balvu izloze, kurā varēs piedalīties ikviens pasākuma apmeklētājs. Pārteigumus būs sarūpējuši pasākuma atbalstītāji un draugi:

  • “Akropole” ielūgumi uz slidotavu.
  • “Apollo Kino” ielūgumi uz kino.
  • “Happy” īpašais produktu komplekts.
  • “Bioderma”  komplekts mazulim un māmiņai.
  • “Mammas zina vislabāk” grāmata ar Gundegas Rozes autogrāfu.
  • “Philips Avent” piena uzglabāšanas trauciņu komplekts.

Pasākuma laikā zīmols “Happy” būs parūpējies par pašiem mazākajiem, nodrošinot nodrošinās visu nepieciešamo mazuļa pārtīšanai.

Pirms diskusijas būs iespēja saņemt ekspress konsultāciju par sieviešu un mazuļu ādas kopšanu pie BIODERMA konsultantes Zanes Deksnes.

Visas māmiņas, kas būs reģistrējušās un ieradīsies uz diskusiju,  dāvanā saņems “Phillips Avent” “Ultra Air” māneklīti un pārsteiguma balviņu no “Happy”.

Publiskā pasākuma norise var tikt fotografēta un filmēta. Foto un video materiāli tiks apstrādāti un izmantoti publicitātes nolūkos. Atrodoties pasākuma vietā, Tu apliecini, ka esi informēts un Tev nav iebildumu, ka tiec iekļauts/a audio un/vai vizuāla materiāla izveidē par pasākumu.

PIEVIENOT KOMENTĀRU