Lorem ipsum dolor amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus.

Baker

Follow Us:

Pagalmā

KATRU MĒNESI NORISINĀSIES MĀMIŅU RĪTI AKROPOLĒ AR GUNDEGU ROZI

18. martā norisināsies bezmaksas māmiņu pasākums iepirkšanās un izklaides centrā «Akropole», kas būs pirmais 10 māmiņu rītu sērijā. Katra mēneša trešās nedēļas trešdienā kopā ar ekspertiem par dažādām tēmām sarunāsies un diskusijas vadīs žurnāliste un mūsu grāmatas «Mammas zina vislabāk» autore Gundega Roze.

Māmiņu rītu mērķis ir emocionāli atbalstīt, iedvesmot un iedrošināt jaunās māmiņas, sniedzot praktiskus padomus, kā iespējams savu dzīvi kopā ar mazulīti veidot harmoniskāku un laimīgāku. Pasākums norisināsies katra mēneša trešās nedēļas trešdienā līdz pat šī gada beigām, un katrā no pasākumiem kopā ar dažādu jomu ekspertiem tiks diskustēts par tēmām, kas aktuālas grūtniecēm un jaunajām māmiņām.

Gundega Roze: «Jaunās māmiņas bieži vien jūtas izolētas, nogurušas un ļoti ilgojas saņemt emocionālu atbalstu, kas iedrošinātu ticēt sev un palīdzētu harmoniskāk pieņemt jauno dzīves realitāti. Tāpēc šādas satikšanās reizes ir tik svarīgas! Mammas uz iedvesmas pasākumiem var nākt ar saviem mazuļiem un saņemt tik ļoti nepieciešamo emocionālo uzmundrinājumu.»

«Kļūšana par mammu ir aizraujošs un neatkārtojams izaicinājums, un māmiņu iedvesmas rīti būs īstā vieta, kur jaunajām mammām un ikvienai sievietei, kura ir mazuļa gaidībās, saņemt iedrošinājumu un atbalstu. Mums ir būtiska jauno mammu labsajūta, tieši tādēļ iepirkšanās un izklaides centrs «Akropole» kā pirmo regulāro pasākumu sēriju uzsāk tieši māmiņu iedvesmas rītus.  Šis būs laiks, kad jaunajām mammām tikties, iedvesmoties un saņemt atbalstu,” stāsta iepirkšanās un izklaides centra «Akropole» vadītāja Zane Kaktiņa.

Pirmā diskusija tiks veltīta tematam par mammas sievišķīgo pašapziņu un to, kā sievietei neatstāt sevi novārtā, kad galvenās rūpes jāuzņemas par mazuli. Par šo tēmu 18. martā plkst. 11.00 savos padomos un vērtīgās atziņās dalīsies iedvesmojošas un pieredzes bagātas sievietes: Inese Prisjolkova, «Pavasara studijas vadītāja», grāmatu autore, Nika Linde, veselīga dzīvesveida motivatore un geštaltterapeite Līva Spurava.

Māmiņu rītos īpaši gaidītas grūtnieces un jaunās māmiņas. Piedalīšanās pasākumā ir bez maksas, taču tam iespējams reģisrēties, kas nozīmē automātisku piedalīšanos balvu izlozē. Pasākuma norises vieta – «Akropole» 2. stāvā. Visu informāciju un reģistrācijas formu atradīsi mūsu mājas lapā pie jaunumiem par konkrēto mēneša diskusiju. 

Katra mēneša pasākums norisināsies no pulksten 11.00 līdz 12.30, un tā laikā gaidāmi dažādi pārsteigumi no pasākuma atbalstītājiem: iepirkšanās un izklaides centra «Akropole», «Apollo Kino», «Happy», «Mothercare», «Bioderma», «Philips Avent» un daudziem citiem. 

PIEVIENOT KOMENTĀRU