Lorem ipsum dolor amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus.

Baker

Follow Us:

Pagalmā

MAMMAS MAKS. KĀ GUDRI PLĀNOT ĢIMENES BUDŽETU?

#15 AKROPOLE Māmiņu rīti ar Gundegu Rozi” raidījums “Mammas maks. Kā gudri plānot ģimenes budžetu?”

Raidījumu skaties šeit: https://youtu.be/5CHcsgPY2uw

Kā veiksmīgi veidot ģimenes budžetu? Kādas zināšanas par naudu mums palīdz labāk menedžēt savas finanses? Kurai mammai gan nav svarīgi šie jautājumi?! Jaunākajā raidījumā runājam par visiem aktuālajiem naudas jautājumiem, kas vistiešākajā veidā ietekmē mūsu dzīves kvalitāti.

Ar zināšanām par to, kā veiksmīgi menedžēt savas finanses, neviens nepiedzimst. Šīs prasmes mēs katrs apgūstam savas dzīves laikā. Kad ģimenē ienāk bērniņš, naudas jautājumi dabiski aktualizējas, jo mums jāuzņemas papildus atbildība un līdz ar to – arī jāspēj tālredzīgi plānot ģimenes budžetu. Kas ir galvenās iemaņas, lai naudas menedžments mums ļautu labāk pārvaldīt savas finanses? Kas mums visbiežāk rada zemūdens akmeņus veiksmīgai ģimenes budžeta plānošanai?  Kā sevi emocionāli disciplinēt, lai veidotu veselīgākas attiecības ar naudu?

Par visiem šiem jautājumiem jaunākajā epizodē saruna ar finanšu kouču Elīnu Pelčeri (www.pelcere.lv). Elīna palīdz apzināties un labāk saprast savas finansiālās iespējas – gan to, kā varētu vairāk pelnīt, gan to, kā veiksmīgi veidot ģimenes budžetu.

 

PIEVIENOT KOMENTĀRU