Lorem ipsum dolor amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus.

Baker

Follow Us:

Pagalmā

“MAMMAS ZINA VISLABĀK” PAR ĪPAŠO IEPRIEKŠPĀRDOŠANAS CENU

No šodienas, 26. Jūlija, līdz 28. augustam ir iespēja iegādāties bestsellera “Dimanti tavā pagalmā” autores Gundegas Rozes jauno grāmatu “Mammas zina vislabāk” par īpašo iepriekšpārdošanas cenu – 15,90 EUR. Piegādāsim Latvijas teritorijā uz Omniva pakomātiem bez maksas! Vairāk par piegādi lasi šeit.

Sūtījumu iepriekšpārdošanā saņemsi no 30.augusta norādītajā Omniva pakomātā vai grāmatas prezentācijas pasākumā 29. augustā no pulksten 18.00 – 20:00 iepirkšanās un izklaides centrā “Akropole”. Tur būs iespēja saņemt autores autogrāfu un izbaudīt jauku pasākuma atmosfēru.

No 30. augusta grāmata būs nopērkama Latvijas grāmatnīcās.

“Mammas zina vislabāk” ir otrā Gundegas grāmata pēc 2017. gadā izdotā bestsellera “Dimanti tavā pagalmā”, kas iekarojusi pirktāko grāmatu virsotnes. Grāmatā apkopotas aizkustinoši patiesas mammu pieredzes, noderīgas atziņas un ekspertu padomi. “Ceru, ka šī grāmata iedrošinās sievietes veidot pašām savu unikālo mammas formulu. Jā, tas ir ceļš pie sevis, nevis centieni kļūt par nevainojami perfekto mammu,” Gundega Roze.

Liels paldies grāmatas partneriem – ģenerālsponsoram iepirkšanās un izklaides centram “Akropole”, lieldraugiem – Happy, Capital Clinic Riga, atbalstītājiem Bioderma, Philips, Rūdolfs un informatīvajiem partneriem Inbox.lv un Cālis.lv.

PIEVIENOT KOMENTĀRU