Lorem ipsum dolor amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus.

Baker

Follow Us:

Pagalmā

OTRAIS RAIDĪJUMS

15. maijā 11.00 iznāk otrais “AKROPOLE Māmiņu rīti ar Gundegu Rozi” raidījums.

Raidījums tēma: “Mammas dzīve mājās: kā to padarīt maksimāli patīkamu?”

Sākoties krīzes periodam, mājās esam pavadījušas ļoti daudz laika, un šis ir lielisks brīdis, lai paskatītos uz sevi it kā no malas un saprastu, ko pašas varam darīt, lai savu mājas dzīvi padarītu pēc iespējas patīkamāku. Šai raidījumā kopā ar pieredzējušām ekspertēm centīsimies saprast, kas ietekmē gaisotni mājās un kā sieviete ar savu attieksmi un rīcību to var maksimāli uzlabot.

Raidījuma vieses: pāru attiecību koučs, mamma Kristīne Kreile un “Pavasara studijas” vadītāja, mamma Inese Prisjolkova.

Kristīne Kreile ikdienā strādā kā pāru attiecību koučs, palīdzot risināt dažnedažādus partnerattiecību un ģimenes jautājumus. Profesionālais darbs jau daudzus gadus ir liela Kristīnes kaislība. Privātajā dzīvē viņa ir mamma saviem trim bērniem un mīloša sieva.

Inese Prisjolkova ir vairāku grāmatu autore, “Pavasara studijas” vadītāja un sieviešu iedvesmotāja. Inese jau vairākus gadus vada īpašus pasākumus sievietēm, runājot par laimes nozīmi mūsu dzīvē. Savā privātajā dzīvē Inese ir mamma četrus gadus vecam dēliņam un mīloša sieva.

Raidījums pieejams “Akropole Rīga” Youtube kanālā!

 

 

PIEVIENOT KOMENTĀRU