Lorem ipsum dolor amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus.

Baker

Follow Us:

Pagalmā

PIEKTAIS RAIDĪJUMS | Mamma brīvsolī

“Mamma brīvsolī. Kāpēc ir tik svarīgi atrast laiku tikai sev?”

Skaties raidījumu šeit: https://youtu.be/C4zz_OcBr74

Rūpes par bērniem var aizņemt visu mammas laiku, taču ilgstošā periodā tas var radīt skumjas par zaudēto dzīvi, kurā bija savas intereses, aizraušanās un draugi. Bet, kā saka, – laba mamma ir laimīga mamma. Tāpēc nedrīkstam aizmirst arī par sevi un to, kas mūsu acīm liek iemirdzēties. Par to arī mūsu jaunais raidījums!

Raidījuma vieses:

Kulināre Anna Birmane, kuru daudzi pazīst kā Annu Pannu, ir vairāku grāmatu autore un mamma savai trīs gadus vecajai meitiņai. Anna atzīst, ka bez savas profesijas, kas ir arī viņas sirds lieta, dzīve būtu zaudējusi krāsas. Pēc meitiņas piedzimšanas Anna piedzīvoja emocionālu izaicinājumu atrast sevi no jauna, lai rūpes par mazuli neaizēnotu profesionālo kaislību un pašas intereses ārpus ģimenes.  

Raidījuma “Māmiņu klubs” vadītāja, divu meitu mamma Rūta Dvinska tikai pēc otrā bērna piedzimšanas saprata, cik ārkārtīgi svarīgi ir sakārtot savu ikdienu tā, lai atrastu laiku tikai sev un varētu bez sirdsapziņas pārmetumiem uzpildīt savas dzīvesprieka baterijas.

Visus iepriekšējos raidījumus meklē Akropole Youtube kanālā: SPIED ŠEIT

PIEVIENOT KOMENTĀRU