Lorem ipsum dolor amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus.

Baker

Follow Us:

Pagalmā

SEPTEMBRA MĀMIŅU RĪTS

Ko citas mammas tev nestāsta? Par grūtībām un izaicinājumiem, par kuriem nav pieņemts skaļi runāt.

Šai reizē pasākuma sarunas tēma “Ko citas mammas tev nestāsta?” ļaus paskatīties uz mātes tēlu plašāk: ko mēs sagaidām no šīs lomas; par ko parasti cenšamies nerunāt (un kāpēc?); kā kliedēt iekšējo vientulību, ja šķiet, ka es viena kā mamma eju cauri savām grūtībām un izaicinājumiem.

Diskusiju vadīs grāmatas “Mammas zina vislabāk” autore Gundega Roze.

Diskusijā piedalīsies kognitīvi biheiviorālā psihoterapeite Marija Ābeltiņa un sporta trenere, influencere un jaunā māmiņa Kristīne Dzenīte.

Aktuālajā sarunā uzklausīsim Mariju Ābeltiņu, kuru daudzas sievietes pazīst kā zinošu, sirds gudru un ļoti profesionālu psiholoģijas eksperti, kas ļauj plašāk paraudzīties uz izjūtām un savā izaugsmē ieraudzīt jaunas perspektīvas.

Dvīņu mammas Kristīnes Dzenītes vārds jau pāris gadu ir ļoti populārs jauno māmiņu vidē. Kristīnes patiesās un drosmīgās atklāsmes par ikdienas dzīvi kopā ar maziem bērniem viņas blogā un Instagram kontā raisījušas jauno māmiņu milzu atsaucības vilni.

Aicināts ikviens, īpaši jaunās māmiņas un grūtnieces – 16. septembrī plkst. 12.00 AKROPOLE 1. stāvā pretī A ieejai.

Diskusijas laikā varēs uzdot jautājumus ekspertēm un piedalīties raidījuma “AKROPOLE Māmiņu rīti ar Gundegu Rozi” filmēšanā.

 BEZMAKSAS reģistrācija pasākumam: https://forms.gle/k67ZWsrKmVT65nMA8

*Vietu skaits ierobežots!

Pasākuma apmeklētājas saņems pārsteiguma dāvaniņas no L’Occitane, Philips Avent, Maxima Mazuļu klubs, BIODERMA un Happy Latvia.

Tāpat notiks balvu izloze, kurā varēs piedalīties ikviena pasākuma apmeklētāja. Pārsteigumus būs sarūpējuši pasākuma atbalstītāji un draugi:

  •  AKROPOLE dāvanu karte 50 EUR vērtībā,
  •  Happy Latvia īpašais produktu komplekts,
  •  Philips Apvent mazuļu pārtikas uzglabāšanas trauciņu komplekts,
  •  L’Occitane dāvanu komplekts
  •  BIODERMA komplekts mazulim un māmiņai,
  •  Mammas zina vislabāk grāmata ar Gundegas Rozes autogrāfu.

Par gardām un veselīgām uzkodām rūpēsies Maxima.

Pašiem mazākajiem atrakcijas nodrošinās uzņēmums kidbox.lv, kas ikdienā piedāvā atrakciju īri, bumbu tīrīšanu un iespēju iegādāties ballīšu preces.

Pirms diskusijas visiem būs iespēja saņemt BIODERMA ekspertu ekspreskonsultāciju par ādas kopšanu.

Lai veiktu visas nepieciešamās procedūras drošības noteikumu ievērošanai, lūgums uz pasākumu ierasties pusstundu iepriekš (11:30).

Mēs Jūs ļoti gaidīsim, uz tikšanos pasākumā! 🙂

 

* Publiskā pasākuma norise tiks fotografēta un filmēta. Foto un video materiāli tiks apstrādāti un izmantoti publicitātes nolūkos. Atrodoties pasākuma vietā, tu apliecini, ka esi informēta un tev nav iebildumu, ka tiec iekļauta audio un/vai vizuāla materiāla izveidē par pasākumu.

PIEVIENOT KOMENTĀRU