Lorem ipsum dolor amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus.

Baker

Follow Us:

Pagalmā

SKATIES RUDENS SEZONAS RAIDĪJUMUS YOUTUBE

“AKROPOLE Māmiņu rīti ar Gundegu Rozi” raidījumi rudens sezonā pulcējis dažādas iedvesmojošas mammas un profesionālus ekspertus, kas dalījās savā pieredzē un atziņās par svarīgām un aktuālām tēmām, kā arī meklēja atbildes uz “kutelīgiem” un daudziem nēertiem jautājumiem.

ASTOTAIS RAIDĪJUMS: “Ko citas mammas tev nestāsta?”

Skaties raidījumu šeit: https://youtu.be/8BdCd-0XHLY

Tēma ļaus paskatīties uz mātes tēlu plašāk – ko mēs sagaidām no šīs lomas, par ko parasti cenšamies nerunāt (un kāpēc?) un kā kliedēt iekšējo vientulību, ja šķiet, ka es viena kā mamma eju cauri savām grūtībām un izaicinājumiem.

Vieses: sporta trenere, influencere un jaunā māmiņa Kristīne Dzenīte un kognitīvi biheiviorālā psihoterapeite Marija Ābeltiņa.

DEVĪTAIS RAIDĪJUMS: Vai mammas loma var aizēnot sieviešķību?

Skaties raidījumu šeit: https://youtu.be/aTgrq7SFIKo

Beidzamajos gados Latvijā par sievišķību ir runāts ļoti daudz. Sievietes pat tiek aicinātas apmeklēt īpašus sievišķības kursus! Sievišķība esot patiesās harmonijas un seksuālās pievilcības avots. Bet kā to visu savienot ar bērniem? Vai mātes loma var aizēnot sievišķību? Varbūt tieši otrādi – īstā sievišķība sievietei uzplaukst līdz ar bērna piedzimšanu? Par to  runāsim jaunajā radījumā “Māmiņu rīti ar Gundegu Rozi”.

Vieses: rakstniece Karīna Račko, dziedātāja un radio personība Marta Grigale.

DESMITAIS RAIDĪJUMS:  Laimīga mamma = laimīgs bērns

Skaties raidījumu šeit: https://youtu.be/t-74c2n8vN0

Ja mamma ir laimīga, tad arī bērns jūtas laimīgs – vai šis uzskats atbilst patiesībai? Bet pats galvenais jautājums – kā mammai savu laimes meklējumus savienot ar rūpēm par bērniem?

Vieses: žurnāla “Annas Psiholoģija” galvenās redaktores vietniece Elva Karičkina un pašattīstības koučs Kristīne Džigure.

VIENPADSMITAIS RAIDĪJUMS Mammas privātā un publiskā laime.

Skaties raidījumu šeit: https://youtu.be/NZKsD72UFTE

Šoreiz raidījuma tēma ļoti aktuāla mūsdienu kontekstā – “Mammas privātā un publiskā laime. Ko stāstīt citiem, ko paturēt tikai sev?”. Mēs dzīvojam laikmetā, kad dalīties ar savu privāto dzīvi medijos un sociālajos tīklos, kļuvis dabiski un pašsaprotami, un tomēr – ko no sava privātuma ir vērts paturēt tikai sev?

Ekspertes: stilste, influencere, mamma Indra Salceviča un Māmiņu kluba vadītāja, mamma Sandija Salaka.

PIEVIENOT KOMENTĀRU