Lorem ipsum dolor amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus.

Baker

Follow Us:

Pagalmā

TAPIS JAUNS RAIDĪJUMS – AKROPOLE MĀMIŅU RĪTI AR GUNDEGU ROZI

8. maijā 11.00 gaidāma pirmizrāde jaunam Youtube raidījumam “Akropole Māmiņu rīti ar Gundegu Rozi”, kuru varēs noskatīties Akropole Rīga Youtube kanālā. Raidījuma tēma – “Jaunā realitāte un mammas izaicinājumi.”

 

 

Šai krīzes situācijā mums vairs īsti neder tradicionāli padomi, jo pati dzīves kārtība ir kļuvusi neierasta. Raidījumā runāsim par to, kā mums, mammām, sakārtot savu ikdienu tā, lai neciestu attiecības ar bērniem un partneri un to, kā pašām atrast līdzsvaru šai jaunajā realitātē.

Raidījuma viesi – geštaltterapeite, mamma Līva Spurava un veselīga dzīvesveida entuziaste, mamma Nika Linde.

Geštaltterapeite Līva Spurava iedvesmo sievietes mīlēt sevi un veidot harmoniskas attiecības ar līdzcilvēkiem, kas palīdz ne tikai vairot laimes sajūtu, bet arī celt sievišķīgo pašapziņu.

Nika Linde – sporta un veselības trenere un divu bērnu māmiņa. Nika jau vairākus gadus iedvesmo sievietes pievērsties veselīgam dzīvesveidam un savā motivācijā ik dienu dalās ar vairāk nekā 146 tūkstošiem Instagram sekotāju. Mīlēt sevi un darīt to veselīgi – tāds ir Nikas aicinājums sievietēm.

 

PIEVIENOT KOMENTĀRU