Lorem ipsum dolor amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus.

Baker

Follow Us:

Pagalmā

TREŠAIS UN CETURTAIS RAIDĪJUMS

Trešā raidījuma tēma: Ko nozīmē būt labai mammai? Ilūzijas un realitāte.

SKATIES ŠEIT: https://youtu.be/S-_do5sds9s
Mēs lieliski zinām, ka laba mamma ir gādīga, mīļa, uzmanīga…  Un tas ir tikai prasību saraksta pats sākums. Vai laba mamma nekad nedusmojas? Vai laba mamma vienmēr ir pieejama? Vai laba mamma nekad nekļūdās? Cik augstas ir mammas prasības pašai pret sevi? Un, vai reizēm mūsu vēlme būt perfektai mammai neuzliek pārāk smagu slogu, kas realitātē rada vairāk izmisuma, nekā prieku?
Raidījuma vieses: daudzbērnu mammas – “Astro’n’out” soliste Māra Upmane-Holšteine, bloga “Story about us” autore Elīna Herberta.

Ceturtā raidījuma tēma: Būt vai nebūt INSTAGRAM mammai?

Beidzamajos gados INSTAGRAM ir kļuvis par populāru jauno māmiņu sociālo tīklu platformu, kurā varam redzēt gan aizkustinoši atklātas atzīšanās, gan arī estētiski skaistas bildes kā no reklāmas par laimīgas mammas dzīvi. Kas paliek šo fotogrāfiju aizkadrā? Un kas jāņem vērā, ja šķiet kārdinoši kļūt par INSTAGRAM mammu?

Raidījuma vieses: Elīza Mežsēta, kura ir viena no populārākajām Instagram mammām Latvijā. Savā profilā viņa dalās tikai ar tām bildēm, kas dabiski atspoguļo viņas ikdienas dzīvi kopā ar bērniem. 

Dana Gulbe ir ieguvusi izglītību kā pirmskolas pedagogs, viņa ir sarakstījusi grāmatu “Kas notiek bērnudārzā?” un audzina savu trīs gadus veco puiku. Par Instagram pasauli Dana izsakās kritiski, aicinot uzmanīgi filtrēt publiski pieejamo saturu.

 

 

Visi raidījumi pieejami “Akropole Rīga” Youtube kanālā!

PIEVIENOT KOMENTĀRU